APT Coin ve Bu 4 Kripto Projesinden Sıcak Haberler Var!

PulseX, ETH biriktirmeye devam ediyor. Orion, DWF Labs’tan yatırım aldığını duyurdu. Chintai’nin kurucu ortağı ve CEO’su David Packham, RWA tokenleri CHEX’i Solana’da tanıtmayı planladıklarını açıkladı. Entangle, token ekonomisini yayınladı. Aptos (APT Coin) yöneticisi, teknoloji devi Microsoft ile bir ortaklığı ima etti. İşte detaylar…

APT Coin ve bu 4 kripto projesinden haberler var…

Orion, DWF Labs’den yatırım aldı

Likidite toplayıcı protokol Orion, DWF Labs’tan yatırım aldığını duyurdu. Orion, bu yatırımı ekosistemini genişletmek için kullanacağını açıkladı. DWF Labs, ORN tokenlerini 12 ay boyunca kilitlemeyi kabul etti. Ek olarak, Orion yakında DeFi altyapısı Lumia’ya geçecek.

Chintai, RWA tokenı CHEX’i Solana’ya tanıtmayı planlıyor

Singapurlu Blockchain tokenleştirme platformu Chintai’nin kurucu ortağı ve CEO’su David Packham, 8 Mart’ta X platformunda yayınladığı bir gönderide, RWA tokenleri CHEX’i Solana’da tanıtmayı planladıklarını duyurdu. David Packham, ekibinin ve Solana Vakfı temsilcilerinin geçen hafta Solana’yı kullanarak RWA tokenlerini nasıl işbirliği yapacakları ve tanıtacakları konusunda fikir alışverişinde bulunduklarını açıkladı. Bununla birlikte David Packham, bazı spesifik ayrıntıların henüz kesinleşmediğini söyledi. Ayrıca, önümüzdeki haftalarda daha fazla güncellemenin geleceğini belirtti.

Entangle, token ekonomisini yayınladı

Cross-chain DeFi protokolü Entangle, NGL token ekonomisini yayınladı. Maksimum NGL token arzı 1 milyar (36 ay sonra Infra Reserve tokenlarının kilidi açıldığında gerçekleşecek). Ayrıca, ilk dolaşım 21.565.000 token olacak. Token dağıtımı şunları içeriyor:

  • Vakfa tahsis olacak %15.
  • Ekosisteme tahsis olacak %12,8.
  • Topluluk ve likiditeye tahsis olacak %41.
  • Halka açık satış için kullanılacak %3,25.
  • Stratejik yatırımcılara tahsis olacak %27,95.
  • Token’ların %3’ünü ise airdrop’lar için kullanacak. Bunlarla, main-net lansmanından sonra topluluğa katkıda bulunan kullanıcıların yanı sıra proxy veya validatör çalıştıran, testnet kullanan veya belirli topluluk görevleri üzerinde çalışan katılımcıları ödüllendirecek.

Aptos (APT Coin) yöneticisinden Microsoft ortaklığı iması!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Aptos (APT Coin), kurduğu ortaklıklarla sık sık gündeme geliyor. Şimdi de kripto para dünyası, Aptos (APT Coin) ile teknoloji devi Microsoft arasında olası bir ittifakı konuşuyor. Bu önemli işbirliğine yönelik bir ipucu, bir Aptos ekip üyesinin sosyal medya teaser’ından geldi. Bu da, hızla topluluğun dikkatini çekti. Bu arada Aptos (APT Coin) Microsoft ortaklığı konusunda ayrıntılar yok. Ayrıca, henüz bir resmi açıklama gelmedi. Bununla birlikte, böyle bir ortaklık ihtimali, projenin görünürlüğü ve altcoin’in değeri üzerindeki etkisi hakkında tartışmalara yol açtı.

PulseX, 200 milyon dolar değerinde ETH alımı gerçekleştirdi

Blockchain izleyicisi ai_9684xtpa’ye göre PulseX, son 14 saat içinde 10 adrese 200 milyon DAI karşılığında toplam 51.809 ETH biriktirdi. PulseX, ETH’yi ortalama 3.870 dolar fiyatla satın aldı. Son üç gün içinde PulseX ve PulseChain’e bağlı adreslerde toplam değeri 583 milyon dolara ulaşan 149.105 ETH birikti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x