Uraz Kaygılaroğlu Açık Renk Pantolonun Azizliğine Uğrayan Arkadaşıyla İlgili Güldüren Bir Açıklama Yaptı!

Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından Uraz Kaygılarıoğlu, başarısıyla ve sempatik tavırlarıyla herkesi kendine hayran bırakıyor. Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü oyuncu arkadaşlarıyla oyun havası oynadığı anları yayınladı. 

Ardından arkadaşının açık renk pantolonuyla ilgili güldüren bir açıklama yaptı. ?

Yer aldığı her projede başarısıyla herkesi kendine hayran bırakmaya devam eden Uraz Kaygılaroğlu aynı zamanda yakışıklılığıyla da dikkat çeken isimlerden biri.

Sosyal medyada ya da katıldığı programlarda daima ‘muhteşem baba’ figürü olarak görülen ünlü oyuncu sosyal medyayı da aktif kullanan bir isim.

Şimdilerde ekranlarda yayınlanan ‘Sakla Beni’ dizisiyle hem de ‘Aşık Shakespeare’ adlı oyunuyla kariyerinde başarılı olduğu bir dönemde.

Özel hayatıyla da çok merak edilen isimlerden Uraz Kaygılaroğlu’nun hayatında henüz bildiğimiz bir isim olmamasına rağmen son zamanlarda eski eşi Melis İşiten’le medeni halde sürdürdükleri yakın arkadaşlığı herkes tarafından takdir ediliyor.

Türkiye’nin en sevilen oyuncuları arasında yer alan Uraz Kaygılaroğlu, Instagram hesabından arkadaşlarıyla oyun havası oynadığı bir videosunu paylaştı.

Bu videoyu paylaştıktan sonra açık renk pantolon tercih eden arkadaşıyla ilgili güldüren bir açıklama yaptı.

“Yanımdaki arkadaş çıplak değil arkadaşlar. Bu renk pantolon yasaklansın.” diyerek bir açıklama yaptı.

“Pantolonun renginin azizliğine uğramışız” diyerek açıklamasına etti.?

Sizin yorumlarınızı alalım.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x